YZ66 S18Q-STWNR16 Index Internal Lathe Turning Holder For TN.. Inserts
sku: 32982279012
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Coating: | Coated |
| Hardness: | A |
| Material: | Hard Alloy |
| Model Number: | S18Q-STWNR16 |
| Usage: | Internal Turning Tool |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Pet Grooming Tool 2-sided Cat and Dog Bottom Coating Rake Safety Pet Hair Removal Comb
aliexpress.ru
2,8-дюймовый векторный сетевой анализатор Nanovna-H, черный сетевой анализатор, поддерживает 50 кГц-900 МГц УКВ УВЧ антенный сетевой анализатор
dhgate.com
dhgate.com
Haikyuu Karasuno Nekoma Crest Phone Case For Huawei Honor 7A 8X 8s 9 9X 10 10i 20 30 Play Lite Pro S Fundas Cover
Non-Stick Silicone Pyramid Pan Baking Sheet Pastry Cooking Mat Oven Liner Tray 16" * 11.5"