YOUSAILING 16" (400MM) Hand Nut Riveter Gun Quick Unload Nuts Hand Riveting Tool New Arrival Case Pack M3/M4/M5/M6/M8/M10/M12
Technical Details
| Brand Name: | YOUSAILING |
| Capacity: | M3/M4/M5/M6/M8/M10/M12 |
| Length: | 16 inches /400mm |
| Net Weight: | 1.377kg |
| Power Type: | Hand Riveters |
| Riveter Gun Type: | Rivet Nut Guns |
| Stroke: | 7mm |
| Usage: | Commercial Manufacture |
4GB DDR2 Laptop Ram 667Mhz PC2 5300 SODIMM 2RX8 200 Pins for Intel AMD Laptop Memory
Car Transparent PC Headlight Cover Lens Lamp Shade Headlight for-Mazda CX5 CX-5 2013-2015 Right
12V/24V 400W Helix Magnetic Levitation Axis Vertical Wind Power Turbine Generator Glass Fiber With Controller PWM
wedding decoration 13" Old Chinese Tibet silver buddhism 3 crane birds statue Incense burner Censer