XK-2412-24 4A to 6A 24V Stable High Power Switching Power Supply Board AC DC Power Module Transformer Module
Technical Details
| AC Frequency: | 50HZ/ 60HZ |
| AC Input: | AC85-265V (Global common) |
| Brand Name: | Aideepen |
| DIY Supplies: | Electrical |
| Model Number: | XK-2412-24 4A Power Supply Module |
| Modulation: | Pulse width modulation |
| Output Current: | 4A-6A |
| Output Power: | 100W |
| Output Type: | None |
| Output Voltage: | DC 24V |