Wave Soldering Input Connected Machine ZBSRJ350
sku: 33060410634
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| applicable for: | Wave soldering machine |
| Brand Name: | HUAQIZHENGBANG |
| is customized: | Yes |
| item name: | Output connected machine |
| Manufactory: | yes |
| Material: | Aluminium-copper Alloy |
| Max PCB: | 350mm |
| Model Number: | ZBSRJ350 |
| Motor: | 40W |
| Net Weight: | 56kg |
| Outline size: | 1000*650*750-900 adjustable |
| Power Supply: | AC220V |
| Stock: | yes |
| Transfer speed: | 0-5000mm/min |
| Type: | Hand Tool Parts |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
2025 New Embroidered Lace Trim Patchwork A-Line Shirred Elastic Waist short-Sleeve Dress A002
9" Android 11 Car Multimedia Player Radio For Peugeot 308S 2015-2018 WIFI GPS Navigation FM BT Head Unit Car With Frame Carplay