thumb
thumb
артикул: 32993137847
СОГЛАСНО НАШИМ ДАННЫМ, ЭТОТ ПРОДУКТ СЕЙЧАС НЕ ДОСТУПЕН
Доставка из: Китай
   Характеристики
bigSaleDiscount: 23
Brand Name: SAGE LU MEI
Certification: CCC,RoHS,ce
Features: led modules
gmtCreate: 1553497200
Height: 12MM
Item type: LED Modules
Length: 12MM
Model Number: DC12V 2811 Modules
Voltage: 12V
Width: 12mm