sku: 32832765748
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Computer |
| Brand Name: | TZT |
| Condition: | New |
| Dissipation Power: | .. |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | PIC16F628A-I/P |
| Operating Temperature: | .. |
| Package: | SMD |
| Supply Voltage: | .. |
| Type: | Voltage Regulator |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
Шток рулевой рейки GELZER Citroen Jumper 2002-2006, Fiat Ducato 2002-2006 (H2956W), H2956W
goods.ru
Закладная воздушной платы Hugo Lahme Air 1 d 344 мм подключение 2" бронза 8501050, Коричневый, Air
goods.ru
Шина для бензопилы Partner 16"/40см Паз 1,3 мм шаг 3,8-56зв., 16"/40см Паз 1,3 мм шаг 3,8-56зв