TES1332A Digital Lux Light Meter 0.01~200000 Lux
Technical Details
| Brand Name: | Tes |
| Display: | 3 1/2 digit LCD |
| is customized: | N |
| Measuring Rate: | Approx. 2 times/sec |
| Model Number: | TES1332A |
| Resolution: | 0.01 Lux(1330A,1334A) & 0.1 Lux(1332A) |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
joom.ru
Outdoor Sport Woven Rope Strap for Apple Watch Band 44mm 40mm 38 42mm Nylon Survival Bracelet for iwatch Series 5 4/3/2/1 Belt
aliexpress.com
aliexpress.com
fordeal.com
backpack anti-theft bag 15.6 inch lapmen mochila male waterproof back pack backbag large capacity school
dhgate.com
506pcs Building Block 6in 1 Compatible all brand Motorcycle deformation robot Car Assembling Educational Block Toys Gift No Box
Fashion Men Shirt Long Sleeve Nice print Shirt Casual Vacation High-street Shirt Top Z4
Double Cylinder 15W Projector Lights Animated Projection Lamp Beautiful Portable Snowflake Christmas Moving Indoor Black