TES-1350A TES 1350A Digital Sound Level Meter 0.1dB Resolution Maximum Hold Function AUX OUTPUT JACKS
Technical Details
| Brand Name: | Barry Century |
| is customized: | Yes |
| Measurement Range: | 30~130dB |
| Model Number: | TES-1350A |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
12V USB Cigarette Lighter Power Port Integration Outlet Socket For Motorcycle Drop Shipping
aliexpress.com
Beautiful 18" 12mm perfect round pink coral color south sea shell pearl necklace AAA style Fine Noble real Natural free shipping
aliexpress.ru
Owl Anti Dust Plug Charm Kawaii Charge Port Plug For iPhone Type C Dust Plugs Cap Cute 3.5MM Jack Phone Dust Protection Stopper