TDS-100M-S2 Ultrasonic Flowmeter Module Flow Meter Measuring Range DN15~100mm
sku: 32862859295
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | GRAIGAR |
| Coupling Type: | DIN Flange |
| DIY Supplies: | Electrical |
| Joint Pipe Bore Size: | 1-1/4" |
| Measurement Range: | DN15~100mm |
| Model Number: | TDS-100M-S2 |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Антенна Мачтовый зажим Железный сверхпрочный для ТВ наружная домашняя антенна легко установить
Подвесная лампа Эдисона из матовой золотой латуни, Подвесная лампа в ретро-стиле, промышленный подвесной светильник, 110В, 220В, E27