Server Power Supply For Zippy S1M-5460P 460W Fully Tested
thumb
thumb
артикул: 32919131488
Доставка из: Китай
   Характеристики
Application: Server
Brand Name: MLLSE
Model Number: S1M-5460P 460W
Package: No
PLUS Certification: Other Certification
Products Status: used
Rating Power: 401W - 500W