SX1278 433MHz LoRa SPI ebyte E19-433M20SC Long Range Transmitter and Receiver 100mW SMD 433 MHz Wireless rf Module
sku: 33009070520
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | NoEnName_Null |
| Distance: | 10 |
| Model Number: | E19-433M20SC |
| Port Number: | 1 |
| Power: | Maximum 20dBm |
| RF IC: | SX1278 |
| Size: | 17.6*25.2mm |
| Suppy Voltage: | 1.8-3.6V DC |
| Working Frequency: | 433MHz |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Key Chain Wooden Cat Pendant House Accessories Home Car Interior Ornament Decoration Hanging
aliexpress.ru
aliexpress.com
23 Pcs Pyrography Wire Tips Replacement Shape Pyrography Wire Pen Nibs For Wood Burning
aliexpress.com
Makeup Brushes Silicone Tool Organizer Rack Magnetic Shelf Silica Gel Cosmetics Simple Drying Holder
5PCS 6mm 4 Flute Carbide Endmills CNC Milling Cutter Milling Slotting Profiling Face Mill Spiral Bits