SSD Apacer Panther AS340 120GB AP120GAS340G-1, Panther AS340 120GB AP120GAS340G-1
Description
120 ГБ, 2.5", SATA 3.0, микросхемы 3D TLC NAND, последовательный доступ: 550/500 МБайт/с, случайный доступ: 38000/75000 IOps
Technical Details
| collectionId: | 344 |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
1 Pair 440MM Rear Suspension Adjustable Air Shock Absorbers Damper For Yamaha Suzuki Honda ATV Go Kart Motorcycle Accessories
aliexpress.com
creativemarket.com
creativemarket.com
12 В постоянного тока, T10 4014 SMD 24 Светодиодная автомобильная лампа, лампа заднего хода, белая Новинка