SONOFF TH16/TH10/DUAL/BASIC/RF R3 Remote Control Wireless Wifi Smart Light Switch Timer 10A Support Google Home Automation Alexa
sku: 4000152618539
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| App Name: | eWelink |
| Brand Name: | SONOFF |
| Camera Equipped: | No |
| Compatibility: | All Compatible |
| Function: | Support Google Home automation Alexa |
| Model: | SONOFF TH16/TH10/DUAL/BASIC/RF R3 |
| Model Number: | SONOFF BASIC |
| Power: | 10A/2200W |
| State of Assembly: | Ready-to-Go |
| Voltage Range: | 90-250v AC(50/60Hz) |
| Wireless standard: | IEEE 802.11 b/g/n 2.4Ghz |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Железная сковорода вок, китайские традиционные кованые железные воксы толщиной 2 мм, синяя кастрюля для приправ, кухонная посуда без покрытия, сковорода
aliexpress.ru
135mm Alloy Scribe Pen Carbide Scriber Pen Wood/Glass Tile Cutting Marker Pencil Hard Metal Lettering Wood-Working Hand Tools
Мячи для сквоша 38 мм мячи для соревнований для сквоша мячи для мяча для сквоша мячи для ракетки для сквоша мячи для игры в сквош с низкой скоростью для клубных игроков