SONOFF TH16/TH10/DUAL/BASIC/RF R3 Remote Control Wireless Wifi Smart Light Switch Timer 10A Support Google Home Automation Alexa
sku: 4000152618539
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| App Name: | eWelink |
| Brand Name: | SONOFF |
| Camera Equipped: | No |
| Compatibility: | All Compatible |
| Function: | Support Google Home automation Alexa |
| Model: | SONOFF TH16/TH10/DUAL/BASIC/RF R3 |
| Model Number: | SONOFF BASIC |
| Power: | 10A/2200W |
| State of Assembly: | Ready-to-Go |
| Voltage Range: | 90-250v AC(50/60Hz) |
| Wireless standard: | IEEE 802.11 b/g/n 2.4Ghz |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Манжета армированная (Сальник) Супермаркет уплотнений ТС 48х73х 7 (1 штука), ТС 48х73х 7
goods.ru
Система крепления крана, фильтр для воды уменьшает содержание свинца и хлора, белый
aliexpress.com
Pablo Picasso Abstract Art Painting 10 Pcs 12mm/16mm/18mm/20mm/25mm/30mm Round Photo Glass Cabochon Demo Flat Back Making
aliexpress.com
aliexpress.ru
Одежда для маленьких девочек, комбинезоны с длинным рукавом для новорожденных, комбинезоном
aliexpress.ru
dhgate.com
gearbest.com
Матрас пружинный Denwir EXTRA MIDDLE FIVE SOFT TFK 155х185, 29 см, Белый, EXTRA MIDDLE FIVE SOFT TFK
goods.ru
Ложка столовая из нержавеющей стали magistro elegance, 20,5×4,2 см, на подвесе, толщина 2 мм, цвет бронзовый