sku: 32966163514
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | ACEHE |
| Measurement Accuracy: | +-2 mm |
| Model Number: | SW-S80/120 |
| Power Type: | Battery-Powered |
| Size: | 12.5 x 53x 26mm |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
Fully Automatic Pet Dryer Cabinet Dog Cat Drying Box Pet Hair Dryer Machine Automatic Pet Dryer
Hot TTKK 6X 24V To 12V 30A 360W DC DC Converter Step Down 24 Volt To 12 Volt Buck Regulator Voltage Transformer
YT60234 WiFi Weather Station 7-in-1, Weather Stations WiFi Indoor Outdoor, 7.5" Color Display for Weather Forecast, Temperature
Remotekey 5pcs Smart Emergency Key Blade For Toyota Avalon Camry Corolla 2012 2013 2014 2015
Steel Aluminum Pipe Cutter 3-28mm Brass Copper Tube Hose Cut Tubing Cutting Hand Tool Pipe Cutter
aliexpress.ru
Мужские синие шорты для выступлений на третьем стадионе барселоны 2021/22 Nike, синий
aliexpress.ru
USAKPGRT Shoto Todoroki Phone Case for Samsung S20 plus Ultra S6 S7 edge S8 S9 plus S10 5G lite 2020
3 Buttons 433 MHZ ID46 Chip Flip Remote Smart Car Key For Citroen C3 C4 Cactus Hella For Peugeot 208 301 508 5008