SMBJ12CA 12V
CazenOveyi
sku: 3626591
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Description
SMBJ12CA 12V
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
Всего 5 м (черный) Строительная анодированная алюминиевая тренировочная проволока бонсай, 5 размеров (1,0 мм, 1,5 мм, 2,0 мм, 2,5 мм, 3 мм) для растений