QFP32 TQFP32 FQFP32 PQFP32 OTQ-32-0.8-02 Enplas IC Test Burn-in Socket Programming Adapter 0.8mm Pitch
thumb
thumb
артикул: 916238461
Доставка из: Китай
   Характеристики
Body size: 7*7mm
Brand Name: Waveshare
Demo Board Type: Others
Manufacturer: Enplas
Model Number: OTQ-32-0.8-02
Pin Count: 32
Pitch: 0.8mm
Related Package: QFP
Socket Type: Open Top
Tip-to-Tip: 9*9mm