QFN40 MLP40 MLF40 QFN-40B-0.5-01 Enplas QFN 6x6 mm 0.5Pitch IC Test Burn-In Socket
Характеристики
| Body size: | 6 * 6 mm |
| Brand Name: | Waveshare |
| Demo Board Type: | ARM |
| Ground Pin: | None |
| Manufacturer: | Enplas |
| Model Number: | QFN-40B-0.5-01 |
| Pin Count: | 40 |
| Pitch: | 0.5 mm |
| Place of Origin: | Guangdong, China (Mainland) |
| Related Package: | QFN |
| Type: | Clamshell |
График изменения цены & курс обмена валют
Пользователи также просматривали
6pcs Square Water Serving - For Snacks, Fruits, Desserts, Cakes & - Plastic Kitchenware
temu.com
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Материнская плата X99 LGA 2011-3, компьютерная материнская плата с процессором E5 2650 V3 + DDR4 4 Гб 2133 МГц ОЗУ + кабель SATA + термоподушка