QFN28 MLP28 MLF28 28QN65T16060 Plastronics IC Test Burn-in Socket QFN Programming Adapter 0.65mm Pitch + Free Shipping
Technical Details
| Body size: | 6 * 6mm |
| Brand Name: | Waveshare |
| Demo Board Type: | Others |
| Ground Pin: | Yes |
| Manufacturer: | Plastronics |
| Model Number: | 28QN65T16060 |
| Pin Count: | 28 |
| Pitch: | 0.65mm |
| Related Package: | QFN |
| Type: | Clamshell |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
High Quality Laser Welding Head Laser Cladding Head WLD 980 D50.8 CL100 FL200
aliexpress.com
aliexpress.com
aliexpress.ru
Плоский керамический Безель вставка 39,3 мм * 32,7 мм запасная вставка для часов кольцо светящиеся знаменитости Аксессуары для часов
Наклейка на подлокотник автомобиля Tesla Model 3 Y 2020 2021, черное углеродное волокно, стиль ABS
Графит для перемешивания тигля, 6 дюймов (150 мм), 2 шт., диаметр 1/4 дюйма (6 мм)