Power Supply For PSF250MP-60 GW-M200HSDA 200W Fully Tested
sku: 32950309134
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Desktop |
| Brand Name: | MLLSE |
| Model Number: | GW-M200HSDA 200W |
| Package: | Standard |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Products Status: | used |
| Rating Power: | 150W - 250W |
| Test condition: | 100% tested before shipping |