PIC16LC72A-04/SS
Description
18650 Battery Test Stand Probe Battery Needle Battery Thimble Battery Test Stand Lithium Battery Four-wire Test Probe 30A
use lobster clasp 16"-38" length 3mm ball chain stainless steel beads chain bead cool necklace 20pcs ZX012B