Original FA12025M12BPF DC12V 0.3A 120*25MM three-wire cooling fan
артикул: 978453174005780480
СОГЛАСНО НАШИМ ДАННЫМ, ЭТОТ ПРОДУКТ СЕЙЧАС НЕ ДОСТУПЕН
Доставка из: Китай
   Описание
Voltage: 12V Current: 0.3A Size: 120*120*25 Leads: three wires 1.syi