Original EMACS GIN-3500V 500W Server Power Module GIN-3500V
Technical Details
| Brand Name: | Granovskaya |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | GIN-3500V |
| Status: | used second hand |
| Type: | Other |
| Usage: | Commercial Manufacture |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Внешний аккумулятор X-DRAGON, ёмкость 54000мАч, мощность 200Вт, выход переменного тока 110В/220В
aliexpress.ru
aliexpress.com
free shipping 6pcs/lot push ballpoint pen scrub zweig supplies 0.7mm school office supplies CL-1703