Nextion Enhanced 3.5" NX4832K035 480x320 Resistive Touch Screen HMI UART Display Module Transparent Acrylic Case for Arduino
Technical Details
| Brand Name: | DIYmall |
| Camera Equipped: | No |
| Compatibility: | Others |
| Model: | NX4832K035 |
| Model Number: | FZ1753E |
| Product name: | Nextion Enhanced HMI Display |
| Size: | 3.5 inch |
| State of Assembly: | Almost Ready |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Border collie in watercolor T-Shirt summer clothes animal prinfor boys mens white t shirts
aliexpress.ru
Крышка подлокотника центральной консоли, крышка подлокотника автомобиля, подушка, защита от царапин
aliexpress.ru
LEADER SOLAR 1 Sets Solar PV Fuse and Fuse Holder PV Solar 1A-32A Fuse 1000VDC 10x38 Free Shopping
aliexpress.com
Eye Cartoon Windshield Sunshade Eyelash Funny Car Front Window Visor 76x140cm Sun Visor UV Protector
aliexpress.com
3PCS 115mm Poly Strip Disc Abrasive Wheel Paint Rust Remove Grinding Wheels for Angle Grinder Paint Car Truck