New Touch Screen For 10.1" tablet pc GOCLEVER TQ21010L Panel Digitizer Panel touch Sensor
sku: 32853146397
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Qi Hande |
| Compatible Brand: | Universal |
| Delivery Time: | within 3 days |
| Display Size: | 10.1 Inch |
| Free shipping: | China Post Mail, |
| Model No: | For PGOCLEVER TQ21010L Digitizer Panel |
| Model Number: | For GOCLEVER TQ 21010L Touchscreen |
| Place of Origin: | Guangdong China (Mainland) |
| Product Type: | Tablet Touch Panel |
| QTY: | In stock |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
| Size: | 10.1 inch |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
3M 21mm Silver Chrome PVC Trim Strip for Car Window Bumper Moulding Decoration Universal Fit Cars Trucks SUVs Door Accessory