New 6.0inch E-Ink ED060XC9 touch with Backlight Screen Glass For ONYX BOOX Reader Ebook eReader LCD Display
sku: 32948475426
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | XSRUPB |
| Compatible Brand: | Universal |
| Model Number: | ED060XC9 |
| Product Type: | Tablet LCD |
| Screen Size: | 6 inch |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Дозирующий смеситель для сточных вод 380 В/220 В, вертикальный редуктор, Промышленное Химическое моющее средство, Дозирующий цилиндр, смешивающий водяной насос
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.com
aliexpress.ru
Professional Plastic Handle Dead Skin Calluses Removal Feet Care Tools Nursing Foot Pedicure Knife
Drill Bits Set Hex Drill Stainless Steel Bits 230MM Set Of Drill Bits In Spiral For Stainless Steel Cast Iron Plastic Wood 6PCS
35inch PVC Transparent Waterproof Table Mat Placemat Table Mat Children Puzzle Toys Desk Pad Fit on the table 90x40cm 2020New
16mm-75mm Christmas Series Snowflake Jeans Cookies Stripes Printed Grosgrain/Foe Ribbon DIY Hair Bands Party Decor 50yards/roll