NRF24l01 24l01 Upgrade Version Wireless Transceiver NRF24L01+ 2.4GHz Antenna Module For Microcontroll for arduino DIY Kit
Technical Details
| Application: | Computer |
| Brand Name: | HESAI |
| Condition: | New |
| Dissipation Power: | / |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | NRF24L01 |
| Operating Temperature: | -40-+85C |
| Package: | SOP |
| Supply Voltage: | 1.9-3.6V |
| Type: | Drive IC |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.com
Летние модные топы для маленьких девочек, футболка, Длинные рваные брюки, одежда комплект леггинсов
aliexpress.ru
dhgate.com
dhgate.com
fordeal.com
36 Вт 12 В RGB подводный светодиодный спа-подсветка для пруда, лампа для бассейна, водонепроницаемая, IP68, соленая вода, прямая поставка с фабрики