NEW AC Adapter For Li Shin LSE9802B1240 Global Power Payless
sku: 422835496
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: United States
Description
NEW AC Adapter For Li Shin LSE9802B1240 Global Power Payless All products are new and fully-tested OEM equivalent replacement parts Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz Overload protection Short circuit protection Over Temperature protection Power Saver Protection 100% HI-POT tested 100% cycling burn-in