N140BGA-EA4 Rev.C1 N140BGA EA4 LED Display LCD Screen Matrix for Laptop 14.0" 30Pin HD 1366X768 Resolution Matte Replacement
sku: 32919293562
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Brand Name: | XIWANG |
| Compatible Brand: | Universal Screen |
| Component Type: | Laptop LCD |
| Condition: | New A+ Original |
| Interface: | eDP 30pin |
| Model: | N140BGA-EA4 |
| Model Number: | N140BGA-EA4 |
| Packing: | Antistastic Bag and Foam SAFE |
| Resolution: | 1366*768 |
| Size: | 14.0 |
| Surface: | Matte |
| Warranty: | 90 Days |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Решетка бампера, автоаксессуар для CLA250 W117 16-19, сменная крышка противотуманной фары
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Одеяло после дождя, фланелевые супер мягкие одеяла для дивана, офисные пледы, покрывало, одеяло
Luxury Funny Shih Tzu Dog Cushion Cover Polyester Throw Pillow Case Home Decorative Pillowcase
dhgate.com
dhgate.com
Aluminum Black Lithium Scooter Battery Case High Toughness Quality For 48V 10 Inch Electric Scooter Patinete Eletrico E Scooter