M10*100MM Dual Level Control PP Water Level Sensor Liquid Plastic Float Switch Tank 100V 220V ZP10010-2
Technical Details
| Brand Name: | ZHOP |
| DIY Supplies: | Plumbing |
| Material: | PP |
| Model Number: | ZP10010-2 |
| Weight: | 20G |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
dhgate.com
7V 1.4W Solar Powered Floating Pump Water Floating Pump Solar Octagon Fountain Pool Garden Plant Watering Kit
9" Android 10.0 Car Stereo for Mercedes Benz R-Class W251 GPS Bluetooth WiFi 4G TPMS DVR DAB+ DSP CarPlay