Lusya ICE50ASX2 BTL 100W Digital Power Amplifier Finished Board ICEPOWER Amplifier Module Board D3-004
Technical Details
| Brand Name: | LUSYA |
| Channel: | 2.0 channel stereo |
| Channels: | 2 (2.0) |
| Maximum Power Per Channel: | 50W |
| Model Number: | ICEPOWER |
| Output Power: | ICE50ASX2 |
| Package: | Yes |
| Speaker Resistance: | 8 ohm |