sku: 32947177610
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | LUGER |
| Color: | Black |
| Function: | Lens |
| Length: | 30cm/11.8in |
| Magnification: | 3x-9x |
| Model Number: | 3-9X40FIBER |
| Objective Diameter: | 40mm |
| Place of Origin: | Jiangsu, China (Mainland) |
| Tube Diameter: | 30mm |
| Type: | Rifle |
| Wholesale: | Support |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
With Handle Zipper Durable A4 Size Waterproof Handbag File Folder Double Layers Files Bag розовый
joom.ru
joom.ru
goods.ru
goods.ru
dhgate.com
3-12pcs open rings adjustable toe band ring set finger foot jewelry for women men 12pcs, Silver
dhgate.com
aliexpress.com
5/10/20/30pcs lipstick tube 12.1mm diy lip tubes homemade stick beauty containers empty cosmetic makeup storage bottles & jars
1 шт. автомобильное Душ мытья тела лобовое стекло 30 см и 1 шт. светодиодный мигающий светильник 3 Pin AC/DC 12V сигнал поворота мигает светильник ре...