LTN156AT35-H01 LTN156AT35 H01 laptop Matrix LCD Screen 15.6" 1366x768 HD LED 40pin panel Replacement
thumb
thumb
sku: 33052586830
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Application: Laptop
Backlight Lamp: LED Backlight (NOT CCFL)
Brand Name: WARWOLFTEAM
Cable Connection Type: 40 Pins
Compatible Brand: Universal Screen
Component Type: LCD Assembly
Condition: 100% Fully Tested