LTECH led controller LT-811-12A;1CH CV DMX Decoder;16bit/8bit input;DC12V input;12A*1CH+0-10V*1CH+10V PWM*1CH ouput
sku: 32824500873
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Applicable Lights: | led light |
| Brand Name: | YJBCo |
| Certification: | CE,RoHS,CCC |
| Connection Mode: | led wire |
| Controled Method: | DMX |
| Features: | 1CH DMX CV led decoder |
| Item type: | RGB Controler |
| Material: | ABS |
| Max. Load Power: | 144W/288W/(12V/24V) |
| Model Number: | LT-811-12A |
| Oscillation frequency: | . |
| Power Source: | DC |
| Remote Distance: | . |
| Voltage: | 12-24V |
| Warranty: | 2 |
| Wattage: | 144W/288W/(12V/24V) |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
I Am Storm They Whispered To Her T-Shirt shirts graphic tee anime stuff outfits for men
aliexpress.com
11CT/14CT DIY Embroidery Cross Stitch Kits Craft Needlework Set Canvas Cotton 63-chateau 74-52
New for Lenovo hd-14isk hd-14ibr hd-15isk LED LCD LVDS cable dc02004xd30 dc02004xd00
3 шт. 100x32,5 мм Пикап Кольцо Для TL шейный пикап металлическая рамка фотоаппарат искусственное плоское кольцо черный/золотой/хром
aliexpress.ru
aliexpress.ru
1/2 шт. Электрический паяльник для пайки 220 В с регулируемой температурой с автоматическим подогревом, портативные мини-инструменты для сварки и ремонта
12 inch brushed cake plate French tray Goose liver caviar dessert plate Sushi plate Western style steak lamb chops plate
Professional Ventilated Full Body Beekeeping Bee Keeping Suit with Leather Gloves
B060 Scooter Ignition Switch Lock Key Set for Longwei Electric Door Locks Seat Safity Lock 2 Pin 3 Switchs Accessories