JMC / DaTech 8025-12LS DC 12V 0.13A 80x80x25mm 3-wire Server Square Fan
Technical Details
| Application: | Computer Case |
| Brand Name: | Emacro |
| Fan Life: | 100000 hrs |
| Fan Size: | 80x80x25mm |
| Lines: | 3 Lines |
| Model Number: | 8025-12LS |
| Package: | Yes |
| Type: | Heatsink |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
bigl.ua
6 styles mens mechanical automatic watch 44mm 2813 movement ceramic bezel watches waterproof luminous watch stainless steel men wr181k, Slivery;brown