JDS2800-40M 40MHZ Signal Generator Digital Control Dual-channel DDS Function Signal Generator frequency meter Arbitrary
Technical Details
| Brand Name: | Argedo |
| DIY Supplies: | Electrical |
| Model Number: | JDS2800-40M |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
IJD8635 Stainless Steel Casual/Sporty Cross Cremation Jewelry Pendants Necklace Unisex Top Fashion
aliexpress.com
aliexpress.com
Russia for Acer for Aspire E5-511 E5-511G E5-511P E5-521 E5-521G E5-531 RU keyboard black/white
100mm Length Water connection 1/4" 3/8" 1/2" 3/4" 1" 1-1/4" 1-1/2" Male Threaded Pipe Fittings Stainless Steel SS304