Not defined
JB-150K Filling and packing function for small sachet snacks/ nuts/ beans
EMPTY
sku: 62263430642
$3,650.00
159,190.00 грн.
+1%
~
160,780.00 грн.
$3,650.00, $1.00 = 44.05 грн.
282,670.00 руб.
-6%
~
265,710.00 руб.
$3,650.00, $1.00 = 72.80 руб.
~
€ 3,140.00
$3,650.00, € 1.00 = $1.16
Shipping from: United Kingdom
Contact Us
0.003, 15.78
2/1.383ms 0=0.082 1= 0.727/1 2= * 0.022/1 3= * 0.017/1 4= 0.656/1
©
1994-2026
iMALL