Intel Xeon CPU E5 2692 V2 Official Version E5-2692V2 12-CORE 2.2GHZ 30MB LGA-2011 Processor E5-2692 V2 CPU E5 2692V2
артикул: 32916109724
СОГЛАСНО НАШИМ ДАННЫМ, ЭТОТ ПРОДУКТ СЕЙЧАС НЕ ДОСТУПЕН
Доставка из: Китай
   Характеристики
Application: Server
Bit Support: Yes
Brand Name: Intel
Chip Process: 22 nanometers
Country/Region of Manufacture: COSTA RICA or MALAY
CPU Frequency: 2.2 GHz
Intel Model: E5-2692V2
Interface Type: Socket 2011
Item condition: Used
L2 Cache Capacity: 3MB
L3 Cache Capacity: 30MB
Main Frequency: 2.20GHz
Model Number: E5-2692V2
Number of Cores: Twelve Cores
Package: No
Power: 115W