Intel Xeon CPU E5 2692 V2 Official Version E5-2692V2 12-CORE 2.2GHZ 30MB LGA-2011 Processor E5-2692 V2 CPU E5 2692V2
артикул: 32916109724
СОГЛАСНО НАШИМ ДАННЫМ, ЭТОТ ПРОДУКТ СЕЙЧАС НЕ ДОСТУПЕН
Доставка из: Китай
Характеристики
| Application: | Server |
| Bit Support: | Yes |
| Brand Name: | Intel |
| Chip Process: | 22 nanometers |
| Country/Region of Manufacture: | COSTA RICA or MALAY |
| CPU Frequency: | 2.2 GHz |
| Intel Model: | E5-2692V2 |
| Interface Type: | Socket 2011 |
| Item condition: | Used |
| L2 Cache Capacity: | 3MB |
| L3 Cache Capacity: | 30MB |
| Main Frequency: | 2.20GHz |
| Model Number: | E5-2692V2 |
| Number of Cores: | Twelve Cores |
| Package: | No |
| Power: | 115W |