Not defined
IM06TS IM06TS-12VDC Connectivity DPDT Non-Latching Relay PCB Mount 12V dc Coil 2 A
EMPTY
sku: 62266591532
$3.20
~
140.00 грн.
$3.20, $1.00 = 43.87 грн.
248.00 руб.
-6%
~
233.00 руб.
$3.20, $1.00 = 72.88 руб.
~
€ 2.74
$3.20, € 1.00 = $1.17
Shipping from: France
Contact Us
0.003, 17.04
2/1.325ms 0=0.117 1= 0.723/1 2= * 0.021/1 3= * 0.021/1 4= 0.602/1
©
1994-2026
iMALL