HDMI-compatible VGA AV Remote LCD Controller Board Kit For B116XW02 V0 1366X768 40Pin LED Panel
Technical Details
| Application: | Plug and Play |
| Brand Name: | NJY TOUCH |
| Compatible Brand/Model: | None |
| Condition: | New |
| Input Signal: | HDMI VGA AV |
| Model Number: | PCB800099 |
| Place of Origin: | Guangdong, China (Mainland) |
| Resolution: | 1366x768 |
| Screen Size: | 11.6 inch |
| Suitable LCD: | B116XW02 V0 |
Sky Star Moon Cloud Plush Pendant Plush Keyring Moon Cloud Star Stuffed Doll Holiday Gifts
dhgate.com
Para 1:64 Model Car GT 63S Die-cast Alloy Vehicle Collection Metal Display - Blue
dhgate.com
2018 new design 7 colors pdt pon led light therapy for acne removal with fda home use dhl 5099353
aliexpress.ru
USB Car Charger Quick Charge QC 3.0 Cargador Port Type C PD Car Fast Charging for iPhone 20W PD Charger