GTC01CF22-2PW
Description
dhgate.com
Sticker 25*15 mm 5000 Pcs / Roll 3 Rows Thermal Label Supermarket Label Logistics Label Blank Label Price Label Direct Print
8mm Single Disc Coupling OD 34mm 2.8N.m 8mm 9.525mm 10mm 12mm 12.7mm 14mm Disk coupler for motor shaft
Red Universal 7/8" 22mm Handlebar Adjustable CNC Brake Clutch Levers Tank Cylinder Kit With Fluid Oil Reservoir Set For Kawasaki