GP-QFN64-0.5-A QFN-64B-0.5-01 QFN64 MLF64 Enplas IC Test Socket Programming Adapter 0.5mm Pitch with PCB Pin Header
Technical Details
| Brand Name: | Waveshare |
| Demo Board Type: | Others |
| Model Number: | GP-QFN64-0.5-A |
| Package: | QFN |
| Pin Count: | 64 |
| Pin Header Pitch: | 100mil (2.54mm) |
| Pitch: | 0.5 mm |
| Socket Manufacturer: | Enplas |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
dhgate.com
dhgate.com
Шестерня КПП ВАЗ 2110 1 передачи в сборе (33мм) (под вал 2110, под синхронизатор 2108) (пр-во Успех г. Самара)