G.SKILL Z RAM Royal Series High-Class RGB Performance DDR4 Memory 32G(16Gx2) 3200MHz(F4-3200C16D-32GTRS)
Technical Details
| Application: | Desktop |
| Brand Name: | G.Skill |
| Code: | C8082 |
| Item condition: | New |
| Model Number: | F4-3200C16D-32GTRS |
| Type: | DDR4 |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Модный спортивный автомобильный телефон Maybach, искусственная кожа ягненка для XiaomiRedmi 10 13 11 10A 9A 11x NOTE10 11E 11T, Роскошный чехол для мобильного телефона