Free Shipping 50 PCS PLCC32-DIP IC Socket , PLCC32 DIP Socket adapter , 32 Pin PLCC
sku: 1242465332
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | AEYWVRL |
| Condition: | New |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | PLCC32-DIP IC Socket |
| Type: | PLCC32-DIP IC Socket |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Anime Sesshoumaru Inuyasha Sango Cosplay Lolita Kimono Dress Full Sets Custom Made Halloween Costume
Sports Car Pillow Case Gothic Mystic Decorative Polyester Pillowcase Car Zipper Spring Cover
10pcs NBR O Ring Seal CS 3.5mm OD 36mm~48mm Spacer Oil Resistance Washer Round Shape Black Nitrile Butadiene Rubber
1pc 45MM Solid PU Sponge Ball Infant/Toddler Hand Grab Puzzle Pressure Toy Ball Pinch Pressure Relief Grip Ball Sports Ball Toy