Free Shiping R390-50-22-4T Face Mill Head Cutter Shell Mill 50mm for R390-11t8
sku: 826782003
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Coating: | NO |
| Color: | Silver |
| Condition: | Brand new |
| Cutting dia: | 50mm |
| Delivery: | Free shipping |
| diameter: | 50MM |
| Flute: | 4 |
| Inserts: | R390-11 |
| Machine Type: | Milling machine |
| Material: | High Speed Steel |
| Model: | R390-50-22-4T |
| Model Number: | R390-50-22-4T |
| Overall Length: | 50MM |
| Pilot: | 22mm |
| Type: | Shoulder Shell Mill |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
Ceramics Bamboo Necklaces Bracelets for Men Women Waterproof Square Rhombus Chain Accessories
16G Rook Daith Earrings Stainless Steel Belly Lip Ring Cartilage Tragus CZ Body Piercing Curved Barbell Eyebrow Rings 8MM