For SuperMicro PWS-865-PQ 865W Power Supply for Tower Workstation Silent Power 80 Certification Psu
Technical Details
| Application: | Desktop |
| Brand Name: | osatych |
| Model Number: | PWS-865-PQ |
| PLUS Certification: | 80 PLUS |
| Rating Power: | 801W - 900W |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
Travel In Style Fashionable Makeup Bag With Waterproof And Durable Waterproof Bag Storage Bag
aliexpress.com
1 PCS Portable Book Cover Electronics Storage Bag Tablet Travel Bag Handbag Book Cover
aliexpress.ru
aliexpress.ru
5 шт. 12,5 мм резьба Dia латунный Воздушный Пневматический шумоподавляющий фильтр Глушитель