For R350 G7 36001733 DPS-700FB E 700W Server Power Supply will fully test before shipping
sku: 4000206258327
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Server |
| Brand Name: | MLLSE |
| Model Number: | DPS-700FB E 300W |
| Package: | No |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Products Status: | used |
| Rating Power: | 251W - 300W |