For M116NWR6 R0 M116NWR6 R3 1366*768 WLED EDP 30Pins HDMI+VGA display controller drive board notebook PC panel 11.6" DIY kit
sku: 4000288786295
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Toddler Stroller Educational Plaything Pulling Toy Push Learning Walker Trolley Toys
aliexpress.com
aliexpress.com
aliexpress.ru
Brass Drawer Pull Handle 76*76mm Stainless Steel And Copper Recessed Invisible Door Handle Locks Cabinet Household Parts