For LP154W01-A5/B3 display panel Screen 1280X800 15.4" HDMI DVI VGA LCD DIY Controller board driver Kit
sku: 32982308791
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | SCLY |
| Compatible Brand: | ThinkPad |
| gmtCreate: | 1552032000 |
| Item condition: | New |
| Model Number: | 98771223-OIUINJ |
| Series: | PAVILION |
| Work for LG Screen: | Work for Display |
| Work for LP154W01-A5/B3 display: | Work for LG Panel screen |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
aliexpress.ru
Oil Cooler install Kit for GM Duramax 2500/3500 6.6L Diesel 2001-2010 Replace for 10263
aliexpress.com
aliexpress.ru
NanoVna V2 с Тесты комплект платы, 50 кГц-3 ГГц вектор сетевой анализатор, с 1950 мА/ч, Батарея, используется для анализатор антенны